Meie eriilmelise toad ja lahke pererahvas ootavad Teid.

Kokku on erinevaid majutuskohti  20-le, lisakohtade lisamisel kuni 25-le inimesele. Väike majutuskohtade arv jätab alati piisavalt hingamisruumi neile, kes eraldatust ja privaatsust otsivad. Energia talu pakub eriilmelist majutust 3 erinevas majas. Iga tuba oma meeldejääva nime ja omapäraga. Toad on saanud nime ravimtaimedest ja talu tegevusest lähtuvalt. Kõik toad on hoolikalt remonditud, puhtad ja valgusküllased. Olgu ajendiks puhkus linnakärast, töine seminar või pidulikum koosviibimine – Energia talu värske õhk, puhas loodus ning kõik kaasaegsed mugavused ootavad Teid!

Uksed on alati valla headele külalistele ja alati ootel ning valmis neid vastu võtma. Pakume oma külalistele majutusvõimalusi nii mugavates tubades kui ka natukene tagasihoidlikumates suvetubades.  Väike majutuskohtade arv jätab alati piisavalt hingamisruumi neile, kes eraldatust ja privaatsust otsivad.

Iga tuba on eriilmeline, oma meeldejääva nime ja omapäraga. Toad on saanud nime ravimtaimedest ja talu tegevusest lähtuvalt. Energia toas tervitab Teid hommikupäike, Rahustavas toas jääb magama ka kõige rahutum inimene, Romantika tuba oma interjööriga loob kõik vajaliku tunnete suurendamiseks, Lavendli ja Saialille toast võite imetleda ravimtaime põlde ja Linnulaulu toas kuulete lõokese lõõritust ja ööbiku laksutamist. Öko-sviit on privaatne ja teistest eraldi asuv majake Navesti jõe piiril. Selles viibides olete kui osake looduse ja vaikuse maailmas.

Kõik toad on, hubased, puhtad ja valgusküllased.

Olgu ajendiks puhkus linnakärast, töine seminar või pidulikum koosviibimine – Energia talu värske õhk, puhas loodus ning kõik kaasaegsed mugavused ootavad Teid!

Energia talule on omistatud “Märk kindlast arengust” tunnustuseks kvaliteedile pühendumise eest.

On omistatud rahvusvaheline PAN Parks`i sertifikaat.

Energia tuba

Energia tuba on oma nimetuse saanud  hommikupäikesest, mis tuppa piilub ja rõõmsatest kollastest ja oranžidest värvidest toas.

Toas on 2 ühekohalist voodit, lisaks lisavoodi võimalus.

Hind kahele 80 €

Hommikusöök 8 EUR/in

Lisavoodi hind 25 €

Lemmikloomad ei ole lubatud. Seminari korral küsi sooduspakkumist.

Rahustav tuba

Rahustav tuba on oma nimetuse saanud toa sisekujunduses  kasutatud sinistest toonidest. Selles toas tunned end rahuliku ja kindlana. Toa kõrval asub rõdu, vaatega kaunile aiale.Toas on 3 ühekohalist voodit, lisaks lisavoodi võimalus.

Toa hind kolmele 120 €

Hommikusöök 8 EUR/in

Lisavoodi hind 20 €

Lemmikloomad pole lubatud.

Seminari korral küsi sooduspakkumist.

Romantiline tuba

Toas on romantika hõngu kõikjal – eritellimusega mööbel, roosid seintel ja tekstiilidel. Lilled ja küünlad meeleolu loomiseks. Armas puhketuba lõõgastumiseks, raamatukogu. Eelkõige romantiline vaade õiteküllasesse  aeda ja ravimtaimede põldudele.

Toa hind kahele 90 €  koos hommikusöögiga.

Lisavoodi hind 20 €  koos hommikusöögiga.

Puhketoas on võimalik kasutada lisavoodit.

Hind 25 € inimesele koos hommikusöögiga. Lemmikloomad pole lubatud.

Lavendli tuba

Tuba on  saanud oma  nime Energia talu ravimtaime väljadelt, kus kasvavad ka hurmavad, lõhnavad lavendlid. Lavendlite hea aroom võtab külalisi vastu ka nende toas. Toast avaneb imeline vaade ravimtaime põldudele ja Navesti jõele.Toas on 2 kohta, lisavoodi võimalus.

Toa ees asub  puhkeruum.

WC ja duširuum asuvad I korrusel, mõnekümne sammu kaugusel toast.

Hind kahele 50 €

Hommikusöök 8 EUR/in

Lisavoodi hind 20 €

Lemmikloomad pole lubatud.

Seminari korral küsi sooduspakkumist.

Saialille tuba

Tuba on  saanud oma  nime Energia talu ravimtaime väljadelt, kus kasvavad ka päikesekuldsed saialilled. Ravimtaimede hea lõhn võtab külalisi vastu ka nende toas. Toast avaneb imeline vaade ravimtaime põldudele ja Navesti jõele. Toas on 2 kohta.

Toa ees asub puhkeruum.

WC ja duširuum asuvad I korrusel, mõnekümne sammu kaugusel toast.

Hind kahele 50 € Hommikusöök 8 EUR/in Lemmikloomad pole lubatud.

Seminari korral küsi sooduspakkumist.

Linnulaulu tuba

Suvetuba, mis on  saanud oma  nime ööbijatelt enestelt. Hommikul ärgates tõdesid pealinnast tulijad, et lindude laul kostus varahommikul tuppa. Veel on selle toa eripäraks, et korraga on võimalik ööbida kuni 6-8 inimesel – perel, sõpradel.Toast avaneb imeline vaade ravimtaime põldudele ja Navesti jõele. Ravimtaimede aroomi on tunda ka toas.

Toa ees asub puhkeruum.

Duširuum asub I korrusel, mõnekümne sammu kaugusel toast. Lemmikloomad pole lubatud.

Toa hind kuuele 132 € Hommikusöök 8 EUR/in

Öko-sviit

Öko-sviit on uue seminarikeskuse juures Navesti jõe kaldal asuv privaatne maja puhke-ja magamisruumi, garderoobi, kööginurga, dušsiruumi ja väliterrassiga. Suurepäraste võimalustega puhkemaja on ideaalne koht aja mahavõtmiseks, viibimiseks kaunis ja puhtas looduses.

Öko-sviit sobib suurepäraselt nii kahekesi olemiseks kui ka perepuhkuseks. Puhkeruumis on diivanvoodi, kus hõlpsalt saab magamiskoha kohaldada 2-le ja lisaks veel lapsele.

Öko-sviidi hind kahele inimesele on 165 €./kevad, sügis. 199 -suvi. Hommikusöök 10 EUR/in. Lisaks hommikusauna või minibasseini kasutust 1 tund. Lisakohtade lisamisel lisandub lisavoodi ja hommikusöögi hind. Lemmikloomad pole lubatud.

Samas kõrvalmajas asub öko-spa, kus saate kasutada öko-spa teenuseid.

Seminaride korral küsi hinnapakkumist.