Saunad ja Mullivann

Saunakompleks öko-spaa on modernne, kauni Navesti jõe kaldal, 2011. aastal valminud kompleks, mis asub samas majas seminarikeskusega.

Öko-spaas on: riietusruum, pesuruum koos mullivanniga (mahutavusega max kuni 6    täiskasvanud inimest), puu-ja elektriküttega saun, (mõlemasse sauna mahub 6-8 inimest), puhkeruum, rõduterrassil külmaveetünn karastamiseks ja suvisel ajal     lamamistoolid lõõgastamiseks. Puuküttega saunas on võimalik vihelda. Saunalistel on võimalik tellida: kase-, pärna-, tamme- või kadakavihtasid.

Jäävabal ajal ujumisvõimalus Navesti jões.

Riietusruumis ootavad saunalisi käterätid ja istumisalused saunalavale.

Mullivann koos ürtidega: vanni lisame ürdileotise, linasest riidest kotikestes ürdisegu, mis aitab lõõgastuda päevatööst ja koguda energiat edaspidiseks. Ürdid on ökoloogiliselt kasvatatud Energia talus.

Spa hoolitsused

 

  • Tervendav ja taastav, mis niisutab ja toidab nahka.
  • Selles on kohapealsete ravimtaimede elujõud, värskus ja vitamiinid koos loodusliku saviga.

Lisavõimalused

Energia talu külastamine iseseisvalt. Ravimtaimede rajad, ravimtaimede vaatlus, vaatetorni ja ujumiskoha külastus – 30 min/5 € inimene.

Ravimtaimeretk Energia talus. Loodusretk koos teejuhiga. Õpid tundma traditsiooniliselt kasutatavaid ravimtaimi. Saad tutvuda talu tegemistega. Võtad kaasa häid vanarahva tarkusi. Omandad oskusi, kuidas kasutada tänapäeva taimeteadust oma tervise huvides. Naudid ravimteed ja mahemaiust kauni Navesti jõe kaldal, modernses teemajas. Hind: 15 € inimene Ravimteede, -salvide ja istikute ostuvõimalus. Vastavalt Energia talu hinnakirjale.Toitlustamine. Toitlustamine on ettetellimisel. Meid külastatavatele gruppidele, külastajatele, seminaridest ja koolitustest osavõtjatele. Samuti valmistame pidulikke lõuna- ja õhtusööke, korraldame vastuvõtte, perekondlikke tähtpäevi, kokkutulekuid. Toiduvalikute võimalusi vaata seminaride kategooria alt (toitlustamine). Pakume Teile eriilmelist, rohkete ürtidega maitsestatud, võimalikult palju kohalikust mahetoorainest valmistatud lihtsaid kuid toitvaid traditsioonilisi roogasid, pidulikke lõuna- ja õhtueineid. Kõike seda serveerime Energia talule omases maitsevõtmes, kuhu on lisatud palju hoolivust ja armastust. Retseptid on valminud talu perenaise loominguna ja pälvinud tunnustust meie külaliste poolt.