fbpx
  •  
  •  
  •  
(EE) lisavalikud

药用植物

Vihi külas kauni Navesti jõe kaldal asuv talu on Eesti suurim ökoloogiliselt ravimtaimede kasvatamisega ja töötlemisega tegelev ettevõte, kes on tegutsenud ravimtaimede kasvatamisega juba üle 20. aasta.

Igal aastal kasvatame ravimtaimi 5 ha-l, ilma mineraalväetisteta ja keemiliste umbrohutõrje vahenditeta. Tuntumad taimed, mida oma põllupeenardel kasvatame on piparmünt, pune, naistepuna, meliss, saialill, aedsalvei, nõmm liivatee.

Teesegude koostamisel kasutame eesti rahvameditsiini tarkusi ja teeme koostööd Tartu Ülikooli Farmaatsia Instituudi teadlastega. Meie teesegusid ja üksiktaimi müüakse loodustoodete poodides, apteekides, suuremates kaubanduskettides üle Eesti –Rimi, Selver, Prisma, Konsum.

Oleme kandnud erilist hoolt selle eest, et nauditav oleks ka talu ümbrus, kus ravimtaimed kasvavad. Meeldivalt hooldatud, kauni ümbruse keskel, on mõeldud välja põnevaid tegevusi. Talu maadel on avatud kolm ravimtaimede õppe- ja terviserada: Energia rada, Rahustav rada ja Stressi rada, kus saab tutvuda ravimtaimedega, imetleda nende ilu, nuusutada ravimtaimede hurmavat aroomi ja saada teada rahvatarkusi nende kasutamiseks.

XML Sitemap