fbpx
  •  
  •  
  •  
(EE) lisavalikud

(EE) Toad

Uksed on alati valla kõikidele külalistele ja alati ootel ning valmis neid vastu võtma. Pakume oma külalistele majutusvõimalusi nii mugavates tubades kui ka natukene tagasihoidlikumates suvetubades. Kokku on majutuskohti erinevas 3-s hoones umbes 20-le külalisele, lisakohtade lisamisel kuni 25-le inimesele. Väike majutuskohtade arv jätab alati piisavalt hingamisruumi neile, kes eraldatust ja privaatsust otsivad.

Iga tuba on eriilmeline, oma meeldejääva nime ja omapäraga. Toad on saanud nime ravimtaimedest ja talu tegevusest lähtuvalt. Energia toas tervitab Teid hommikupäike, Rahustavas toas jääb magama ka kõige rahutum inimene, Romantika tuba oma interjööriga loob kõik vajaliku tunnete suurendamiseks, Lavendli ja Saialille toast võite imetleda ravimtaime põlde ja Linnulaulu toas kuulete lõokese lõõritust ja ööbiku laksutamist. Öko-sviit on privaatne ja teistest eraldi asuv majake Navesti jõe piiril. Selles viibides olete kui osake looduse ja vaikuse maailmas.

Kõik toad on hoolikalt remonditud, hubased, puhtad ja valgusküllased.

Olgu ajendiks puhkus linnakärast, töine seminar või pidulikum koosviibimine – Energia talu värske õhk, puhas loodus ning kõik kaasaegsed mugavused ootavad Teid!

Energia talule on omistatud “Märk kindlast arengust” tunnustuseks kvaliteedile pühendumise eest.

On omistatud rahvusvaheline PAN Parks`i sertifikaat.

XML Sitemap