fbpx
  •  
  •  
  •  
lisavalikud

Tagasiside

Koolitusfirma SELGE PILT koolitaja KRISTJAN OTSMAN:

Parim talu koolituse korraldamiseks! Ürdi- ja konverentsitalu pererahvas on lahke, abivalmis ja vastutulelik ning nendega koostöö on puhas rõõm. Talu äsja valminud konverentsisaal koos öko-spaga väärib maksimumpunkte. Majutus on mõnus, puhas ja rahulik. Toidud viivad keele alla. Ja tagatipuks saad koju kaasa osta ravimteed otse korjajalt-kasvatajalt-pakendajalt. Ma ei kiida seda kohta ennast unustavalt ilma asjata – tegin seal ühe kliendiga tööd kaks päeva ning meie rahulolu võib kirjeldada vaid kahe sõnaga: täiuslik koolituskoht.

 TIIU OHVRIL- Eesti Maaülikooli õppejõud-koolitaja:

Grupp aktiivseid maaelu mitmekesistamise valdkonna konsulente veetis 2012 aasta oktoobrikuus  põllumajandusministeeriumi poolt korraldatud koolitusseminari raames kaks päeva Energia talu külalislahke katuse all. Või peaksime ütlema – külalislahkete katuste all, sest katuseid oli kindlalt rohkem kui kolm.

Kokkusurutud muljekillud on läbinisti positiivsed. Seminarimaja on maapiirkonnas ühele parajale (ca 15 inimest) koolitus- või seminarigrupile kindlasti parim, mis Eesti selles osas leida on: mõnus ruum, kust suurtest akendest avanevad fantastilised vaated, kus on korralikud demonstratsioonivahendid, õhtuseks lõõgastuseks aga originaalne ürdispaa koos saunaga. Seminarimaja juures on köök, milles valmistatakse äärmiselt maitsvat, tervislikku ja kaunilt serveeritud toitu. Kogu kaunidus üheksavägise ja kassinaeri hilissügiseste õite vormis oli kõigele lisaks veel söödav!

Ümberringi aga saab majutuda erinevates majades, uudistada ravimtaimede peenraid, külastada teemaja ja vaatetorni, lasta end veenda koha erilises energias ja osta seda ka kaasa oskuslikult koostatud ravimtaimede segudes.

Soovitame erilise energiaga Energiatalu!

XML Sitemap