fbpx
  •  
  •  
  •  
lisavalikud

Öko-Salvid

Liigesevalusalv, mis  on valmistatud varemerohu juurikatest ja -lehtedest. Lisatud külmpressi oliivõli ja mesilasvaha. Salv aitab leevendada liigesehäireid, radikuliiti, reumasid, lihaspingeid ja veenilaiendeid.  Seda salvi osta  Energia talustvõi tellides pakiautomaati.
Toimub tootearendus uute öko salvide valmimiseks. Loodame uueks hooajaks oma klientidele neid juba pakkuda.

Tagasiside salvi kohta.

Olen Tõnu Vuks Tartust ja sain Teilt paar nädalat tagasi 3 purki liigesevalusalvi, mille kohta lubasin veidi tagasisidet anda. Salv on väga meeldiva lõhna ja konsistentsiga, meenutab veidi vedelamat sorti mett 🙂 Selle eest 5 pluss hindeks, salv ei häiri kuidagi, kui ka ööseks peale määrida. Et tegelen aktiivselt jõutõstmisega, ka võistlen, oskan öelda seda, et ta toimib kindlasti paremini kui apteegi põletikuvastased geelid olgu siis ketoprofeeni, ibuprofeeni või diclofenaci baasil. Samuti on ta parem kui vene 911 sarja varemerohu geel ja Tsehhi Mülleri varemerohu geelist on ta ka parem! Novembri keskpaigast on mul olnud üsna tugev parema küünarnuki vigastus, kus käsi on valus ja ei lähe sirgeks. 2 kuud ravisin seda erinevate geelidega ja nüüd 2 nädalat teie geeliga määrimist on teinud selle terveks praktiliselt. Enne oli paranemine aga väga visa. Vanemad õlavigastused, mis on tunda andnud juba aastaid, on ka läinud veidi paremaks, aga selge on see, et nende paranemine nõuab rohkem aega.

Igatahes on teie salv väga hea ja kindlasti abiks paljudele! Selles on kindlasti sees mingi tervendav vägi, nii et jätkake kindlasti selle tootmist ja püüdke seda ka laiemalt turustada! Aitäh veelkord!

Tervitades ja edu soovides.

XML Sitemap