fbpx
  •  
  •  
  •  
lisavalikud

Teemaja

Energian maatilan teehuone-torniEnergian maatilan teehuone-torniEnergian maatilan teehuone-torni

2010. aasta varasuvel avati Navesti jõe kaldal modernne teemaja koos vaatetorniga ja paadisadam koos ujumiskoha ning loodusliku mullivanniga. Teemaja ja vaatetorn said nõnda uhked, et pälvisid tunnustuse „Aasta puitehitus 2010”. Eriprojektiga valminud ehitis, mis pälvis “Aasta puit ehitis 2010″ eripreemia. Teemaja suurus on 35 m2, mahutavusega kuni 25-30 inimest. Ruumis olev mööbel on valmistatud eritellimuse järgi. Looduslik materjal annab elujõudu, loob hea ja mõnusa meeleolu ja annab suurepärase enesetunde. Ruumis on väga hea loomulik valgus ja sellest imeline vaade Navesti jõele. Peale õpperajal käimist on mõnus juua tass kosutavat taimeteed ja süüa Energia talus loodud retseptide järgi valmistatud kooki või ka tugevamat kehakinnitust.(Vaata seminaride rea alt toitlustuse võimalusi).

Teemaja sobib suurepäraselt suviste seminaride, nõupidamiste, läbirääkimiste, koolituste, ürituste, vastuvõttude, bankettide korraldamiseks. Samas kompleksis on ka vaatetorn, kust saab nautida imelist vaadet ravimtaimede põldudele ja Navesti jõele.

Teemaja kasutamise tunnihind on 25 €.

Samas alumisel tasapinnal asub grillkoda, mis võimaldab Teie üritust muuta paindlikumaks ja mitmekesisemaks, kasutades erinevaid kohti ja tasapindu. Teemaja ja grillkoda mahutavad korraga kuni 50-60 inimest.

Grillkoja kasutamise tunnihind on 15 €.

Teemaja-grillkoja kasutamise tunnihind on 35 €.

Suur looduslik muruplats ja lõkkekoht annab ürituse korraldamiseks veelgi energiat juurde.

Avatud ainult ettetellimisel ja kokkuleppel.

Vaata rohkem pilte teemaja, vaatetorn, paadisadam. Fotod: Maarit Marias Kopso

http://estonianmanorhouses.blogspot.com/2011/07/energia-talu-ravimtaimed-ja-teemaja.html

XML Sitemap