fbpx
  •  
  •  
  •  
more options

Activities

Energia talu asub maaliline Põhja Viljandimaal, maalilise Navesti jõe ääres asuv, looduslikult väga mitmekesine.

Siinne ümbrus meelitab endaga tutvuma. Suvel kutsuvad Sakala metsatee, Kuresoo raba, ja Kabala marja- ja seenemetsad, talvel suusarajad ja saanisõidud, kevadel tärkav loodus ja õpperajad. Suviti on siinkandis palju erinevaid üritusi, ohtralt võimalusi ning inimesi, kes seda naudivad. Sügis ja talv toovad rahulikumad ajad, kus loodust ja kultuuri saab tundma õppida personaalsemal moel.

Energia talu lähedalt saab alguse Sakala tee, mida mööda liikus

C. R. Jakobson ajalehe “Sakala” toimetusest oma kodutallu Kurgjale. Teispool jõge algavad suured sood ning rabad, läheduses asub Soomaa Rahvuspark. Vanaõue puhkekeskus pakub Teile nii mugavat lõõgastust linnamelust kui ka aktiivset puhkust stressi peletamiseks.

Aktiivse puhkuse huvilistel on võimalik matkata ainulaadsel maastikul (Navesti Looduskaitseala) , kus on omavahel ühendatud nii rabakooslus kui ka liivaluited. Korraldame ka pikemaid jalgsi- ja jalgrattamatku Soomaa Rahvusparki.

Vanaõuest läbi voolaval mitmepalgelisel Navesti jõel korraldame kanuumatku nii algaja marsruudil kui ka juba põnevust pakkuvaid retki kogenenumale sõitjale.

Sportlikematele on meie teenuste nimistus veel ATV-matkad, vibulaskmine, paint-ball ja seiklusmängud, mida viime läbi ka pimedal ajal.

XML Sitemap