fbpx
  •  
  •  
  •  
more options

Packages

Puhkus Energia talus  on sisukas! Oleme oma külaliste jaoks koostanud erinevaid pakette, mis sobivad nii puhkuseks kui vahelduseks töisele koosviibimisele.

Ravimtaimepakett – Elamushetked Energia talus- on haruldane võimalus õppida tundma traditsiooniliselt kasutatavaid ravimtaimi, võtta kaasa häid vanarahva tarkusi ja omandada oskusi, kuidas kasutada tänapäeva taimeteadust oma tervise huvides. Tutvuda ökotalu tegemistega ning  nautida  ravimteed modernses teemajas, kauni Navesti jõe kaldal, hurmavate vaadetega vaatetornist.

Heaolu on täiuslik kui kõik meeled kogevad positiivset energiat, rahulolu ja lõõgastust. Selleks pakume Teile  Energia paketti. Lõõgastavad hetked koos ravimtaimedega, ürdivann, tervislik toit ja ökotee, majutus Energia toas  annab suurepärase “energialaengu”.

Armunutele ja kireleegi soojendajatele  soovitame romantika paketti, kus lisaks majutusele romantilises toas ootab teid  õhtusöök küünlavalgel kaminatule paistel või soojadel  õhtutel piknik ravimtaimeväljade  hõrgus lõhnas Navesti jõe ääres, lõkketule paistel ja imelise päikeseloojanguga.

Uudisena pakume alates 2012. aastast spa-paketti.  Lõõgastavad heaolu protseduurid baseeruvad kohalikul –ja sajanditevanusel ravimtaimede kasutamise traditsioonil. Kõik kasutatavad taimed on korjatud Energia talu  kaunist, puutumata loodusest.

Saledus pakett on suurepärane tervisliku toidu ning ravimteedega pakett saleneda soovivale inimesele. Pakett on kolme päevane, sisaldades endas tervistavaid protseduure ja aktiivset liikumist looduse keskel.

Raba paketis õpid tundma raba, tema puhastavat ja rahustavat toimet. Ujumine rabajärves viib viimsegi väsimuse. Raba – tema rahu ja lõhnad, annavad Teile palju energiat ja häid mõtteid.

Energia talu ravimtaimed ja Navesti jõe kohin annavad Sulle meeldiva vahelduse argipäevale, aitavad ennetada ja maandada stressi, koguda energiat ja tunda end peale väikest ja kosutavat puhkust igati teotahtelisena – seda kõike koged 45+ paketis.

Kui te ei leia koostatud pakettide hulgast sobivat, siis saatke meile päring oma soovidega ja koostame sellele vastavalt just Teile sobiva pakkumise.

XML Sitemap